Wejdź z nami w nowy standard ogłoszeń.

1. Łatwo i szybko umieścisz zdjęcie do swojego ogłoszenia. Nie jedno, nie dwa. Aż cztery.
2. To Ty wybierasz sposób kontaktu z Tobą.
3. Pełna ochrona danych osobowych. Już nikt nie będzie Cię nagabywał przez na telefon, emial, bez Twojej wiedzy i zgody.
4. Poinformuj swoich znajomych o swoim ogłoszeniu na FB, TT czy emialem.
5. Dodatkowe funkcje dla użytkowników zarejestrowanych.
6. Prosty system zgłaszania ogłoszeń niezgodnych z zasadami poprawności.

Dołącz do Nas i ZAREJESTRUJ SIE lub DODAJ Swoje ogłoszenie bez rejestracji.

Słuchawki MFJ-392B.

  • 320.00 zł
  • Data publikacji: 03/03/2018
  • Ilość wizyt: 43 razy

Sprzedam NOWE słuchawki firmy MFJ-392BSHORTWAVE COMMUNICATION HEADPHONES.Doskonały do wszystkich emisyj SSB, FM, AM, CW.Każde ucho ma indywidualną regulację głośności.Sygnały nigdy nie brzmiały tak krystalicznie czysto!Super lekkie słuchawki.MFJ-392B obsługuje 450 mWPasmo przenoszenia: 20-20 000 Hz.Impedancja wynosi 32 Om przy 1 KHzCzułość wynosi 102 dB / mW.Działa w trybie mono lub stereo. Ma adapter phono 1/4 cala.Zestaw pasuje do wszystkich modeli radiostacji Icom,Yaesu,Kenwood i innych.Cena 320zł moje koszty wysyłki.Zapraszam do obejrzenia innych moich ogłoszeń.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do miłośników i entuziastów łączności radiowych.
  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"
  • Publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem jest zabronione. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.

Podobne ogłoszenia