Wejdź z nami w nowy standard ogłoszeń.

1. Łatwo i szybko umieścisz zdjęcie do swojego ogłoszenia. Nie jedno, nie dwa. Aż cztery.
2. To Ty wybierasz sposób kontaktu z Tobą.
3. Pełna ochrona danych osobowych. Już nikt nie będzie Cię nagabywał przez na telefon, emial, bez Twojej wiedzy i zgody.
4. Poinformuj swoich znajomych o swoim ogłoszeniu na FB, TT czy emialem.
5. Dodatkowe funkcje dla użytkowników zarejestrowanych.
6. Prosty system zgłaszania ogłoszeń niezgodnych z zasadami poprawności.

Dołącz do Nas i ZAREJESTRUJ SIE lub DODAJ Swoje ogłoszenie bez rejestracji.

Miernik cyfrowy swr/pwr, Automatyczna skrzynka antenowa cyfrowa 1kW ,(1200W) w jedne obudowie .

  • 1500.00 zł
  • Data publikacji: 01/09/2018
  • Ilość wizyt: 128 razy

Mierniki cyfrowe SWR / PWR / F, automatyczne skrzynki cyfrowe 1kW (1500W). Automatyczna skrzynka antenowa (ATU) z pełnym pomiarem cyfrowym, wraz z miernikiem mocy, fali odbitej i częstotliwości (SWR/PWR/F), umieszczonymi w jednej obudowie, o wymiarach 200 x 200 x 120 mm.   Urządzenie mierzy i dopasowuje antenę , jest przydatne dla radioamatorów-krótkofalowców, użytkowników CB i innych miłośników radiotechniki. Do urządzenia dołączona jest Instrukcja obsługi.   Skrzynka może pracować, jako typowy miernik SWR/PWR/F od 1,8 do 30 MHz (od 100 m W do 1.500 W). Po wybraniu odpowiedniej pozycji skrzynka automatycznie, pół-automatycznie lub ręcznie dostraja antenę do oporności standardowej urządzeń (50 Ω). Służy do strojenia wszystkich anten, zasilanych kablem koncentrycznym, w zakresie od 5 do 1.000 Ω, w paśmie częstotliwości od 1,8 do 54 MHz. Pracuje z mocą od 5 do 1.000 W, emisjami SSB i CW. Skrzynka jest obwodem dopasowującym typu L.   Skrzynka posiada duży, kolorowo podświetlany wyświetlacz , wysokość cyfry 9 mm. Kolory można wybierać i regulować ich jaskrawość. Wyświetlacz pokazuje mierzoną częstotliwość (F), moc wypromieniowaną i odbitą (PWR) oraz współczynnik fali odbitej (SWR).   Można wybrać jeden z trzech trybów strojenia, tj. automatyczne, pół-automatyczne lub ręczne wybieranie pojemności i indukcyjności w obwodzie strojenia skrzynki, a proces ten jest pokazywany graficznie na jednym z ekranów wyświetlacza skrzynki. Wyświetlane kody informują operatora o nieprawidłowościach. Wykaz kodów i ich objaśnienia zamieszczono w Instrukcji obsługi. System pamięta wybrane nastawy.   Zastosowałem cyfrową technikę pomiaru, co czyni skrzynkę bardzo nowoczesną, poszerza jej możliwości oraz umożliwia precyzyjne dostrajanie i pomiary. Technika cyfrowa przewyższa konstrukcje analogowe. Wyniki  jakie osiąga moja skrzynka antenowa są zdecydowanie lepsze niż parametry urządzeń, dostępnych obecnie na naszym rynku i nie tylko.               Daję gwarancję , zapewniam serwis , jak nie będzie miała takich właściwości jak zapewniam zwracam pieniądze .

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do miłośników i entuziastów łączności radiowych.
  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"
  • Publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem jest zabronione. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.

Podobne ogłoszenia