Wejdź z nami w nowy standard ogłoszeń.

1. Łatwo i szybko umieścisz zdjęcie do swojego ogłoszenia. Nie jedno, nie dwa. Aż cztery.
2. To Ty wybierasz sposób kontaktu z Tobą.
3. Pełna ochrona danych osobowych. Już nikt nie będzie Cię nagabywał przez na telefon, emial, bez Twojej wiedzy i zgody.
4. Poinformuj swoich znajomych o swoim ogłoszeniu na FB, TT czy emialem.
5. Dodatkowe funkcje dla użytkowników zarejestrowanych.
6. Prosty system zgłaszania ogłoszeń niezgodnych z zasadami poprawności.

Dołącz do Nas i ZAREJESTRUJ SIE lub DODAJ Swoje ogłoszenie bez rejestracji.

Przemiennik Mobilny VHF walizka 2xGM360 17Ah/12/230V

  • 1800.00 zł
  • Data publikacji: 05/01/2018
  • Ilość wizyt: 91 razy

Sprzedam walizkową stację retransmisyjną. Pasmo VHF. Zamontowane motorole GM360. Możliwość pracy dwukierunkowej (wybieranej za pomocą przełącznika). Wbudowany akumulator 17Ah. Zasilanie 230V oraz praca buforowa z akumulatora 12V. Wewnątrz duplekser VHF SGQ-150 (wymaga zestrojenia!). Przyłącze antenowe typu N (gratis przejściówka na BNC). Same radiotelefony Motorola GM360 to wartość ponad 1000zł za dwie sztuki. Stan jak na zdjęciach. Projekt miał trafić do straży pożarnej ale się wycofali, zrobiłem i leży. Sprawny technicznie.  Możliwość wysyłki (+40zł) ale wolę odbiór osobisty... Link do większej ilości zdjęć. https://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/10298620/1

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do miłośników i entuziastów łączności radiowych.
  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"
  • Publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem jest zabronione. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.