Wejdź z nami w nowy standard ogłoszeń.

1. Łatwo i szybko umieścisz zdjęcie do swojego ogłoszenia. Nie jedno, nie dwa. Aż cztery.
2. To Ty wybierasz sposób kontaktu z Tobą.
3. Pełna ochrona danych osobowych. Już nikt nie będzie Cię nagabywał przez na telefon, emial, bez Twojej wiedzy i zgody.
4. Poinformuj swoich znajomych o swoim ogłoszeniu na FB, TT czy emialem.
5. Dodatkowe funkcje dla użytkowników zarejestrowanych.
6. Prosty system zgłaszania ogłoszeń niezgodnych z zasadami poprawności.

Dołącz do Nas i ZAREJESTRUJ SIE lub DODAJ Swoje ogłoszenie bez rejestracji.

Sprzedam ICOM 746

  • 3050.00 zł
  • Data publikacji: 16/10/2017
  • Ilość wizyt: 281 razy

Mam do sprzedania ICOM 746 w bardzo dobrym stanie bez wad ukrytych. Sprzęt jest po moim zmarłym Tacie SQ1GYZ dlatego wystawiam na sprzedaż. W komplecie radio, oryginalny mikrofon, kabel zasilający, schematy i oryginalny karton Cena 3050zł, do radia mam jeszcze interface USB 100zł, mikrofon stacjonarny ICOM SM-20 400zł i słuchawka z mikrofonem HEIL do ICOM 746 300zł. Najlepiej odbiór osobisty, istnieje możliwa wysyłka ale dojdą koszty przesyłki. Kontakt pod nr. tel. 602670907 lub pod adresem e-mail pawcik25@wp.pl

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do miłośników i entuziastów łączności radiowych.
  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"
  • Publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem jest zabronione. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.