Wejdź z nami w nowy standard ogłoszeń.

1. Łatwo i szybko umieścisz zdjęcie do swojego ogłoszenia. Nie jedno, nie dwa. Aż cztery.
2. To Ty wybierasz sposób kontaktu z Tobą.
3. Pełna ochrona danych osobowych. Już nikt nie będzie Cię nagabywał przez na telefon, emial, bez Twojej wiedzy i zgody.
4. Poinformuj swoich znajomych o swoim ogłoszeniu na FB, TT czy emialem.
5. Dodatkowe funkcje dla użytkowników zarejestrowanych.
6. Prosty system zgłaszania ogłoszeń niezgodnych z zasadami poprawności.

Dołącz do Nas i ZAREJESTRUJ SIE lub DODAJ Swoje ogłoszenie bez rejestracji.

Kenwood TS-50 +AT50

  • 2200.00 zł
  • Data publikacji: 03/02/2019
  • Ilość wizyt: 206 razy

Radio u mnie od 2 m-cy. Jestem drugim właścicielem. W komplecie z radiem automatyczna skrzynka antenowa AT-50 w pełni sterowana przez radio. Do radia uchwyt można powiedzieć samochodowy, komplet kabli zasilających z bezpiecznikami, kabel sterujący do AT-50 no i oczywiście gruszka. Radio nigdy nie grzebane, stoi w częstotliwości. Wszystkie funkcje działają bez problemu, Wyświetlacz idealnie podaje wszystkie potrzebne informacje. Wszystkie napisy na panelu przednim czytelne , nie wytarte. Radio nie miało kontaktu z nikotyną, fajkami i innymi zanieczyszczeniami, wentylatorek chodzi cichutko. Można się trochę potargować. Kupujesz , podłączasz i gadasz. 
Tu kompletna strona informacyjna https://www.universal-radio.com/catalog/hamhf/0868.html

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl jest darmowym portalem ogłoszeniowym skierowanym głównie do miłośników i entuziastów łączności radiowych.
  • Serwis www.gieldakrotkofalarska.pl nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje też żadnej "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"
  • Publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawem jest zabronione. Administrator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny.